wetten.nl - Regeling - Besluit werkgebieden UWV WERKbedrijf (2024)

Alkmaar

Alkmaar

Alkmaar, Bergen, Castricum, Graft-De Rijp, Heerhugowaard, Heiloo, Langedijk, Schermer

Almelo

Almelo

Almelo, Tubbergen, Twenterand, Wierden

Almere

Almere

Almere

Alphen aan den Rijn

Alphen aan den Rijn

Alphen aan den Rijn, Kaag en Braassum, Nieuwkoop, Rijnwoude

Amersfoort

Amersfoort

Amersfoort, Bunschoten, Leusden, Woudenberg

Amstelveen

Amstelland

Aalsmeer, Abcoude, Amstelveen, Ouder-Amstel, Uithoorn, De Ronde Venen

Amsterdam

Amsterdam Centrum/Oost

Amsterdam (1000–1001, 1009CD–1013AG, 1013AV, 1013AZ, 1013BH, 1013BP–1013BR, 1013BV–1013BX, 1013CG, 1013CT–1013CW, 1013DA–1013DP, 1013EA–1013LB, 1013LE–1013MN, 1013MS–1013MV, 1015–1019, 1086–1097GZ, 1097HB-1098)

Amsterdam

Amsterdam Nieuwwest

Amsterdam (1005AA–105DA, 1006, 1013AN, 1013BN, 1013BT, 1014AC–1014AH, 1014BG, 1014BL, 1014BX, 1014CB, 1040AA–1040EL, 1043AA, 1043BE–1043BH, 1046AZ, 1055–1058GC, 1058GK, 1058GP–1058HC, 1058LV–1058LZ, 1058NR–1058NZ, 1058VD–1058XZ, 1059EP–1059GL, 1059TT–1059VM, 1059WB–1059WE, 1060–1069)

Amsterdam

Amsterdam Noord

Amsterdam (1002–1003, 1020–1037), Landsmeer

Amsterdam

Amsterdam Zuid/Oudwest

Amsterdam (1005EA–1005LE, 1007–1008, 1013AH–1013AM, 1013AP–1013AT, 1013AW–1013AX, 1013BA–1013BG, 1013BJ–1013BM, 1013BS, 1013BZ–1013CE, 1013CH–1013CS, 1013CX, 1013DR–1013DZ, 1013LC–1013LD, 1013MP–1013MR, 1013MX–1014AA, 1014AJ–1014BE, 1014BH–1014BK, 1014BM–1014BW, 1014BZ, 1014CC–1014DD, 1040HA–1042, 1043AC–1043BD, 1043BJ–1046AX, 1046BA–1054, 1058GH–1058GJ, 1058GL–1058GN, 1058HD–1058LT, 1058NA–1058NP, 1058PA–1058VC, 1059AA–1059EN, 1059SP–1059TS, 1059VN–1059VZ, 1059XA–1059XZ, 1070–1083, 1097HA)

Amsterdam

Amsterdam Zuidoost

Amsterdam (1099–1109), Diemen

Apeldoorn

Apeldoorn

Apeldoorn, Brummen, Epe, Heerde, Voorst

Arnhem

Arnhem Noord

Arnhem (6800–6804, 6811–6816, 6821–6828), Renkum, Rheden, Rozendaal

Arnhem

Arnhem Zuid

Arnhem (6831–6836, 6841–6846), Lingewaard, Overbetuwe

Assen

Assen

Aa en Hunze, Assen, Tynaarlo

Barneveld

Barneveld

Barneveld, Nijkerk, Scherpenzeel

Bergen op Zoom

Bergen op Zoom

Bergen op Zoom, Steenbergen, Woensdrecht

Beverwijk

IJmond

Beverwijk, Heemskerk, Uitgeest, Velsen

Bladel

Bladel

Bergeijk, Bladel, Eersel, Reusel-De Mierden, Oirschot

Breda

Breda

Alphen-Chaam (4855-4861)Breda

Capelle a/d IJssel

IJsselgemeenten

Capelle aan den IJssel, Krimpen aan den IJssel

Cuijk

Land van Cuijk

Boxmeer, Cuijk, Grave, Mill en Sint Hubert, Sint Anthonis

Delft

Delft

Delft, Midden-Delfland, Pijnacker-Nootdorp

Delfzijl

Delfzijl

Appingedam, Delfzijl, Loppersum

Den Helder

Den Helder

Den Helder

Deventer

Deventer

Deventer, Olst-Wijhe

Doetinchem

Doetinchem

Bronckhorst (6996–6999, 7020–7022, 7025, 7220–7227, 7255–7256), Doesburg, Doetinchem, Montferland

Dongeradeel

Dokkum

Achtkarspelen, Ameland, Dantumadeel, Dongeradeel, Kollumerland en Nieuwkruisland, Schiermonnikoog

Dordrecht

Dordrecht

Alblasserdam, Dordrecht Hendrik-Ido-Ambacht, Nieuw-Lekkerland, Papendrecht, Sliedrecht, Zwijndrecht

Ede

Ede

Ede, Wageningen

Eindhoven

Eindhoven

Best, Eindhoven, Geldrop-Mierlo, Nuenen CA, Son en Breugel, Veldhoven

Emmen

Emmen

Borger-Odoorn (7858–7877, 9526–9574), Coevorden, Emmen

Enschede

Enschede

Enschede, Haaksbergen

Etten-Leur

Etten-Leur

Etten-Leur, Moerdijk, Rucphen, Zundert

Franekeradeel

Franeker

Franekeradeel, Harlingen, het Bildt, Menaldumadeel, Terschelling, Vlieland

Oude IJsselstreek

Ulft

Aalten (7090–7091, 7095), Oude Ijsselstreek

Goes

Goes

Borsele, Goes, Kapelle, Noord-Beveland, Reimerswaal

Gorinchem

Regio Gorinchem

Aalburg, Giessenlanden, Gorinchem, Graafstroom, Hardinxveld-Giessendam, Leerdam, Liesveld, Lingewaal, Werkendam, Woudrichem, Zederik

Gouda

Midden Holland

Bergambacht, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Moordrecht, Nederlek, Nieuwerkerk aan den IJssel, Ouderkerk, Reeuwijk, Schoonhoven, Vlist, Waddinxveen, Zevenhuizen-Moerkapelle

’s-Gravenhage

Den Haag Centrum

’s-Gravenhage (2511–2512, 2514–2515, 2526 BM-2526 BT, 2526 BZ-2526 CV, 2526 DA-2526 ES, 2526 GE-2526 GH, 2526 JE-2526 JH, 2526 JN-2526 JP, 2526 KA-2526 LG, 2526 LN-2526 LS, 2526 NA-2526 NB, 2526 NG-2526 NJ, 2526 PC-2526 PK, 2526 PN-2526 RC, 2526 SM-2526 XR, 2571–2572, 2585, 2591-2596)

’s-Gravenhage

Den Haag Noord

’s-Gravenhage (2513, 2517–2518, 2561–2566, 2581–2584, 2586–2587, 2597)

’s-Gravenhage

Den Haag Zuidoost

’s-Gravenhage (2491-2495 BB, 2496 HA-2498, 2516, 2521-2526 BL, 2526 BV-2526 BX, 2526 CW-2526 CZ, 2526 ET-2526 GC, 2526 GJ-2526 JD, 2526 JJ-2526 JM, 2526 JR-2526 JZ, 2526 LL-2526 LM, 2526 LW-2526 MZ, 2526 NC-2526 ND, 2526 NK-2526 PB, 2526 PM, 2526 RK-2526 SL)

’s-Gravenhage

Den Haag Zuidwest

’s-Gravenhage (2495 AH-2495 AK, 2531–2555, 2573–2574)

Groningen

Groningen Centrum

Grootegast, Groningen (9700–9704, 9711–9712, 9717–9718, 9721–9728, 9741–9747), Haren, Zuidhorn

Groningen

Groningen Noordoost

Groningen (9713–9716, 9731–9738), Ten Boer

Gulpen-Wittem

Gulpen

Gulpen-Wittem, Margraten, Vaals, Valkenburg aan de Geul

Haarlem

Haarlem

Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemstede, Zandvoort

Haarlemmermeer

Haarlemmermeer

Haarlemmermeer

Hardenberg

Hardenberg

Hardenberg, Ommen

Harderwijk

Harderwijk

Elburg, Ermelo, Harderwijk, Nunspeet, Putten, Zeewolde

Heerenveen

Heerenveen

Heerenveen, Ooststellingwerf, Skarsterlan, Weststellingwerf

Heerlen

Heerlen

Brunssum, Heerlen, Landgraaf, Nuth, Onderbanken, Simpelveld, Voerendaal

Hellendoorn

Nijverdal

Hellendoorn, Rijssen-Holten

Hellevoetsluis

Hellevoetsluis

Bernisse, Brielle, Dirksland, Goedereede, Hellevoetsluis, Middelharnis, Oostflakkee, Rozenburg, Westvoorne

Helmond

Peelland

Asten, Deurne, Gemert-Bakel, Helmond, Laarbeek, Someren

Hengelo

Hengelo

Borne, Hengelo, Hof van Twente

’s-Hertogenbosch

’s-Hertogenbosch

Boxtel, Haaren, ’s Hertogenbosch, Vught

Hilversum

Hilversum

Hilversum, Weesp, Wijdemeren

Hoogeveen

Hoogeveen

De Wolden, Hoogeveen, Midden-Drenthe

Hoogezand-Sappemeer

Hoogezand

Hoogezand-Sappemeer, Slochteren

Hoorn

West Friesland

Andijk, Drechterland, Enkhuizen, Hoorn, Koggenland, Medemblik, Opmeer, Stede Broec, Wervershoof

Huizen

Gooi Noord

Blaricum, Bussum, Eemnes, Huizen, Laren, Muiden, Naarden

Kerkrade

Kerkrade

Kerkrade

Leeuwarden

Leeuwarden

Boarnsterhim, Ferwerderadiel, Leeuwarden, Leeuwarderadeel, Tytsjerksteradiel (9060–9064, 9091, 9254–9256)

Leiden

Leiden

Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten, Zoeterwoude

Leidschendam-Voorburg

Vliethorst

Leidschendam-Voorburg, Rijswijk, Wassenaar

Lelystad

Lelystad

Lelystad

Lisse

Duin- en Bollenstreek

Hillegom, Katwijk, Lisse, Noordwijk, Noordwijkerhout, Teylingen

Maastricht

Maastricht

Eijsden, Maastricht, Meerssen

Middelburg

Walcheren

Middelburg, Veere, Vlissingen

Nieuwegein

Nieuwegein

Houten, IJsselstein, Lopik, Nieuwegein, Vianen

Nijmegen

Nijmegen

Beuningen, Druten, Groesbeek, Heumen, Millingen aan de Rijn, Mook en Middelaar, Nijmegen, Ubbergen, Wijchen

Noordenveld

Noordenkwartier

Leek, Marum, Noordenveld

Noordoostpolder

Noordoost Flevoland

Dronten, Noordoostpolder, Urk

Oldenzaal

Oldenzaal

Dinkelland, Losser, Oldenzaal

Oosterhout

Oosterhout

Drimmelen, Geertruidenberg, Oosterhout

Oss

Maasland

Landerd, Lith, Maasdonk, Oss

Oud - Beijerland

Hoeksche Waard

Binnenmaas, Cromstrijen, Korendijk, Oud-Beijerland, Strijen

Purmerend

Waterland

Beemster, Edam-Volendam, Purmerend, Waterland, Zeevang

Roermond

Roermond

Echt-Susteren (6100–6112), Leudal, Maasgouw, Roerdalen, Roermond,

Roosendaal

Roosendaal

Halderberge, Roosendaal

Rotterdam

Rotterdam Oost

Rotterdam (3031, 3034, 3059, 3061–3069)

Rotterdam

Rotterdam Dwarsdijk

Barendrecht, Ridderkerk, Rotterdam (3071–3079)

Rotterdam

Rotterdam H. Dullaartplein

Rotterdam (3000-3009, 3011–3016, 3021–3029)

Rotterdam

Rotterdam Schiekade

Lansingerland, Rotterdam

(3032–3033, 3035–3039, 3041–3047, 3051–3056)

Rotterdam

Rotterdam Slinge

Albrandswaard, Rotterdam (3081–3089, 3190–3196)

Schagen

Schagen

Anna Paulowna, Harenkarspel, Niedorp, Schagen, Wieringen, Wieringermeer, Zijpe

Schiedam

Nieuwe Waterweg Noord

Maassluis, Rotterdam (3150–3151), Schiedam, Vlaardingen

Schouwen-Duiveland (Goes)*

Zierikzee

Schouwen-Duiveland

Sittard-Geleen

Sittard

Beek, Echt-Susteren (6114–6118), Schinnen, Sittard-Geleen, Stein

Sluis (Terneuzen)*

Oostburg

Sluis

Smallingerland

Drachten

Opsterland, Smallingerland, Tytsjeksteradiel (9250–9251, 9257–9258, 9260–9265)

Sneek

Sneek

Bolsward, Gaasterlan-Sleat, Lemsterland, Littenseradiel, Nijefurd, Sneek, Wunseradiel, Wymbritseradiel

Soest

Soest

Baarn, Soest

Spijkenisse

Spijkenisse

Rotterdam (3197–3199), Spijkenisse

Stadskanaal

Stadskanaal

Borger-Odoorn (9520–9525), Stadskanaal, Vlagtwedde

Steenwijkerland

Steenwijk

Meppel, Steenwijkerland, Westerveld

Terneuzen

Terneuzen

Hulst, Terneuzen

Texel (Den Helder)*

Den Burg

Texel

Tholen (Goes)*

Tholen

Tholen

Tiel

Tiel

Buren, Culemborg, Geldermalsen, Neder-Betuwe, Neerijnen, Tiel, West Maas en Waal

Tilburg

Tilburg

Alphen-Chaam (5130, 5131), Baarle-Nassau, Dongen, Gilze en Rijen, Goirle, Hilvarenbeek, Oisterwijk, Tilburg

Utrecht

Utrecht Noord

Utrecht (3513–3515, 3531–3534, 3551–3555, 3561–3566, 3571–3573)

Utrecht

Utrecht Zuid

Utrecht (3511–3512, 3521–3527, 3581–3585)

Utrecht

Leidsche Rijn

Breukelen, Loenen, Maarssen, Montfoort, Oudewater, Utrecht (3450–3455, 3528, 3541–3546), Woerden

Valkenswaard

Valkenswaard

Heeze-Leende, Valkenswaard, Waalre

Veendam

Veendam

Menterwolde, Pekela, Veendam

Veenendaal

Veenendaal

Renswoude, Rhenen, Veenendaal

Veghel

Veghel

Bernheze, Boekel, Schijndel, Sint-Michielsgestel, Sint-Oedenrode, Uden, Veghel

Venlo

Venlo

Arcen en Velden, Beesel, Helden, Kessel, Maasbree, Meijel, Venlo

Venray

Venray

Bergen (L), Gennep, Horst aan de Maas, Meerlo-Wanssum, Sevenum, Venray

Waalwijk

Waalwijk

Heusden, Loon op Zand, Waalwijk

Weert

Weert

Cranendonck, Nederweert, Weert

Westland

Westland

Westland

Winschoten

Winschoten

Bellingwedde, Reiderland, Scheemda, Winschoten

Winsum (Delfzijl)*

Winsum

Bedum, De Marne, Eemsmond, Winsum

Winterswijk

Oost Achterhoek

Aalten (7120–7123, 7125–7126), Berkelland, Oost Gelre, Winterswijk

Zaanstad

Zaanstreek

Oostzaan, Wormerland, Zaanstad

Zaltbommel (Tiel)*

Zaltbommel

Maasdriel, Zaltbommel

Zeist

Zeist

Bunnik, De Bilt, Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede, Zeist

Zevenaar

De Liemers

Duiven, Rijnwaarden, Westervoort, Zevenaar

Zoetermeer

Zoetermeer

Zoetermeer

Zutphen

Zutphen

Bronckhorst (7233–7234, 7250–7251), Lochem, Zutphen

Zwolle

Regio Zwolle

Dalfsen, Hattem, Kampen, Oldebroek, Raalte, Staphorst, Zwartewaterland, Zwolle

wetten.nl - Regeling - Besluit werkgebieden UWV WERKbedrijf (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Mrs. Angelic Larkin

Last Updated:

Views: 5519

Rating: 4.7 / 5 (67 voted)

Reviews: 82% of readers found this page helpful

Author information

Name: Mrs. Angelic Larkin

Birthday: 1992-06-28

Address: Apt. 413 8275 Mueller Overpass, South Magnolia, IA 99527-6023

Phone: +6824704719725

Job: District Real-Estate Facilitator

Hobby: Letterboxing, Vacation, Poi, Homebrewing, Mountain biking, Slacklining, Cabaret

Introduction: My name is Mrs. Angelic Larkin, I am a cute, charming, funny, determined, inexpensive, joyous, cheerful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.